Zakaz handlu w niedzielę, to problem a może szansa?

Od kilku tygodni w niedziele nie sprzedajesz. Zastanawiasz się co z tym zrobić, jak to wykorzystać. Mamy dla Ciebie propozycję, która bez kolizji z firmą, która wykonuje u Ciebie stałe usługi porządkowe, pozwoli wykorzystać ten czas.

Codzienne sprzątanie to nie wszystko

Codzienne sprzątanie podłóg zapewnia im czystość. Ale powoduje osadzanie się środków chemicznych, które wpływają na matowienie i szarość powierzchni. Nasze usługi doskonale uzupełniają ofertę Twojej firmy sprzątającej. Każda powierzchnia codziennego użytku wymaga co jakiś czas odświeżenia i przywrócenia blasku. W zależności od stopnia zabrudzenia wystarczy to zrobić raz lub dwa razy do roku. Przeszorowanie, doczyszczenie posadzki dwa razy w roku pozwoli na uzyskanie efektu nowości i świeżości powierzchni.

Wykorzystaj niedzielę wolną od handlu

Niedziele, w których nie można sprzedawać, wolne od handlu, to dostępne do innych celów powierzchnie handlowe. Zamknięty market wykorzystaj do wyczyszczenia podłogi na powierzchni handlowej. Do tej pory musiałeś zaplanować wyłączenie Twojej placówki handlowej na czas czyszczenia podłogi, wykonania prac porządkowych w markecie. Trzeba było to robić w nocy, żeby nie hamować lub nie utrudniać procesu sprzedaży. Teraz możesz to zrobić w niedzielę niehandlową, dzięki naszej usłudze doczyszczania posadzek. Doczyszczanie podłogi wykonamy w ciągu jednej niedzieli na całej powierzchni marketu.

Nasze działania obejmują

  • czyszczenie i renowację linoleum, lastryko, podłóg wykonanych z PCV, wyłożonych kamieniem sztucznym bądź naturalnym,
  • usuwanie starej warstwy polimerów i położenie nowej,
  • czyszczenie płytek, spoin i fug,
  • czyszczenie, polerowanie betonu i kamienia,
  • odświeżanie wykładzin.

Korzystaj z promocji rabat do 15%

Oferujemy rabat w wysokości 5%, jeżeli zadzwonisz i poinformujesz, że dotarłeś do nas przez naszą stronę. Powierzchnie posadzek w marketach szybko się zanieczyszczają/brudzą. Możemy umówić się na cykliczne ich doczyszczanie. W przypadku nawiązania stałej współpracy możliwy jest rabat dodatkowy nawet do 10%.

Skontaktuj się jak najszybciej. Umów się na wycenę i nie trać czasu w niedzielę wolną od handlu.

Najbliższa niedziela nie handlowa już blisko !

KONTAKT

Po więcej szczegółów oraz dokładną wycenę pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.