Lśniące czystością elewacje bez smug i zacieków

W nowoczesnym budownictwie okładziny ścian, elewacje i ścianki działowe coraz częściej wykonuje się ze szkła. Materiał docenia się przede wszystkim ze względu na trwałość, gładkość, lekkość, przejrzystość i minimalizm, idealnie wpisujące się we współczesną architekturę. Niestety szklane powierzchnie, choć piękne, łatwo się brudzą. Od razu widać na nich tłuste plamy i zacieki powstałe wskutek połączenia kurzu z wodą czy opadów atmosferycznych. Utrzymanie ich w idealnej czystości może wydawać się trudne i czasochłonne, szczególnie jeśli nie dysponuje się odpowiednim do tego sprzętem, ale z naszą pomocą takie nie jest!

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji szklanych i gładkich (m.in. wykończonych ceramiką, blachą, gresem, sidingiem) oraz dużych, szklanych płaszczyzn. Myjemy je przy użyciu wysokiej klasy systemów Ionic Systems. Urządzenia wykorzystują do usuwania zabrudzeń wielokrotnie filtrowaną, zdemineralizowaną wodę, która po odparowaniu nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Czyszczone powierzchnie stają się całkowicie wolne od brudu, nie zostaje na nich osad, nie pojawiają się zaschnięte krople wody ani nie tworzą nieestetyczne smugi.

Sprzęt samoczynnie podgrzewa wodę, więc jesteśmy w stanie realizować usługę nawet przy kilkunastostopniowym mrozie. Podczas pracy korzystamy z kijów teleskopowych o ograniczonym zasięgu, dlatego zmywamy powierzchnie o wysokości sięgającej maksymalnie 12-18 m. Rozwiązanie opracowano głównie z myślą o utrzymaniu w nieskazitelnym stanie szkła i powierzchni gładkich, jednak stosujemy je również przy oczyszczaniu elewacji, m.in. betonowych, z glonów. Dotychczas przeprowadzone przez nas testy dowodzą wysokiej skuteczności tej metody, dlatego w niedługim czasie planujemy włączyć ją na stałe do zakresu obsługi.

Ofertę kierujemy do właścicieli/zarządców:

  • magazynów,
  • hal produkcyjnych i przemysłowych,
  • biurowców,
  • budynków o gładkich elewacjach.

Działamy kompleksowo, posiłkując się wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnym sprzętem, co pozwala nam osiągać świetne efekty w krótkim czasie. Wszystkie prace realizujemy sprawnie, terminowo, z niebywałą starannością. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, w pełni dopasowaną do potrzeb i wymagań klienta.

KONTAKT

Po więcej szczegółów oraz dokładną wycenę pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.