Sprzątanie przemysłowe

Nasza specjalistyczna oferta skierowana jest do wymagających klientów przemysłowych, dla których wykonujemy usługi profesjonalnego sprzątania, mycia oraz czyszczenia

Więcej informacji

Czyszczenie elewacji

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji szklanych i gładkich, m.in. wykończonych ceramiką, blachą, gresem lub sidingiem.

Więcej informacji

Doczyszczanie podłóg

Podłogi to najbardziej zabrudzone powierzchnie w budynkach. Dzięki naszej usłudze utrzymanie powierzchni w nienagannym stanie jest banalnie proste!

Więcej informacji

Polerowanie betonu

Nasza firma jest profesjonalnym wykonawcą usługi polerowania betonu w oparciu o najnowocześniejszy, innowacyjny sprzęt firmy Lavina 36 Burnisher.

Więcej informacji

Doczyszczanie podłóg w niedzielę

Zakaz handlu w niedzielę, to problem czy szansa? Mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli wykorzystać ten czas.

Więcej informacji

Spółdzielnie mieszkaniowe

Specjalizujemy się w sprzątaniu wspólnot mieszkaniowych. Zawsze dbamy o dobre samopoczucie mieszkańców poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług.

Więcej informacji

Sprzątanie budów

Realizujemy usługi kompleksowego sprzątania pobudowlanego nowopowstałych obiektów, w ścisłej współpracy z wykonawcą inwestycji budowlanej.

Więcej informacji

Sprzątanie biurowe

Zapewniamy wysoką jakość usług związanych z sprzątaniem powierzchni biurowych. Realizujemy je z użyciem nowoczesnego, pionierskiego sprzętu.

Więcej informacji