Doczyszczanie podłóg

Podłogi to najbardziej zabrudzone powierzchnie w budynkach. Dzięki naszej usłudze utrzymanie powierzchni w nienagannym stanie jest banalnie proste!

Więcej informacji

Doczyszczanie podłóg w niedzielę

Zakaz handlu w niedzielę, to problem czy szansa? Mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli wykorzystać ten czas.

Więcej informacji

Polerowanie betonu

Nasza firma jest profesjonalnym wykonawcą usługi polerowania betonu w oparciu o najnowocześniejszy, innowacyjny sprzęt firmy Lavina 36 Burnisher.

Więcej informacji

Sprzątanie budów

Realizujemy usługi kompleksowego sprzątania pobudowlanego nowopowstałych obiektów, w ścisłej współpracy z wykonawcą inwestycji budowlanej.

Więcej informacji

Czyszczenie elewacji

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji szklanych i gładkich, m.in. wykończonych ceramiką, blachą, gresem lub sidingiem.

Więcej informacji

Sprzątanie przemysłowe

Nasza specjalistyczna oferta skierowana jest do wymagających klientów przemysłowych, dla których wykonujemy usługi profesjonalnego sprzątania, mycia oraz czyszczenia

Więcej informacji

Spółdzielnie mieszkaniowe

Specjalizujemy się w sprzątaniu wspólnot mieszkaniowych. Zawsze dbamy o dobre samopoczucie mieszkańców poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług.

Więcej informacji

Sprzątanie biurowe

Zapewniamy wysoką jakość usług związanych z sprzątaniem powierzchni biurowych. Realizujemy je z użyciem nowoczesnego, pionierskiego sprzętu.

Więcej informacji