Zaufali nam między innymi:

„Firma daje się poznać jako godny polecenia partner. Prowadząc liczne inwestycje dokładnie określiliśmy standard i zakres usług porządkowych na terenie budowy.

Firma Marclear wykonuje prace porządkowe na rozległych  terenach budowlanych oraz dba o czystość
w mieszkaniach i lokalach w stanie deweloperskim. Świadczone usługi charakteryzują się dużą starannością
i dbałością o szczegóły a elastyczne podejście do zleceń ułatwia pracę i planowanie zadań w przyszłości.

Podczas pracy można zaobserwować dobrą organizację i komunikację pracowników z brygadzistami
i kierownictwem. Na szczególne docenienie zasługuje partnerskie podejście do naszych potrzeb niezależnie
od czasu ich wystąpienia.

Z pełną satysfakcją pragnę polecić Państwu w/w firmę jako wzorowego wykonawcę oraz firmę gwarantującą wysoką jakość wykonywanych robót.”

TULCON S.A.


Korzystając z pięknej czerwcowej pogody wykonaliśmy dla jednego z naszych kluczowych klientów, Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o. o. mycie szklanej elewacji wewnętrznej i zewnętrznej. Zadanie było o tyle trudne, że szyby nie były czyszczone od długiego czasu, a na ich zabrudzenie mocno wpłynęły odbywające się tam do niedawna ciągłe remonty (przebudowa Al. Politechniki i budowa CH Sukcesja). Doświadczenie i pracowitość naszej ekipy pozwoliły na uzyskanie bardzo dobrego efektu, z którego klient również był zadowolony co potwierdzają otrzymane referencje.

Podczas całej operacji korzystaliśmy z nowoczesnego sprzętu firmy Ionic`s Reach & Wash przeznaczonego do mycia elewacji szklanych wodą zdemineralizowaną. Wykorzystana technologia doskonale sprawdziła się przy dużej powierzchni szkła łódzkiej Hali Expo.

„…Doceniając zaangażowanie firmy Marclear Marek Krzemiński, możemy rekomendować ich usługi jako firmy specjalizującej się w myciu elewacji szklanych…”

EXPO – ŁÓDŹ SP. Z O. O.