Dla biur i biznesu

Cała firma na Twojej głowie? Sprzątanie zostaw nam!

Porządek w biurze to istotny element dbałości o wizerunek firmy. W związku z tym oferujemy profesjonale usługi sprzątające dla biur i przestrzeni firmowych, zarówno stałe, jak i okazjonalne. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, zapewniając pełną dyspozycyjność.

Oferujemy przede wszystkim:
• Ścieranie kurzu ze wszystkich sprzętów (mebli, biurek, drzwi, sprzętu rtv itp.),
• Odkurzanie biura,
• Zmywanie podłóg,
• Mycie luster,
• Dezynfekcja i mycie sanitariatów,
• Wyrzucanie śmieci (wymiana worków).

Wykonujemy także mnóstwo innych czynności, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta
Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Profesjonalizm firmy to nie tylko doskonale przygotowani, doświadczeni pracownicy i wysokiej klasy środki czyszczące, ale także bogaty park maszynowy. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, wybraliśmy najlepsze specjalistyczne urządzenia, takie jak szczotki Ionic Systems, szorowarki Orbot czy polerki i odkurzacze Tomcat.

Są to nowoczesne maszyny, urządzenia i akcesoria, dzięki którym możliwe jest czyszczenie szybkie, bezpieczne i wydajne. Ponadto jest to przyjazna dla środowiska technologia bez potrzeby używania detergentów myjących.

Szczotki z przepływem wody to elementy robocze systemów do mycia ultra czystą wodą, które przynoszą idealne efekty czyszczenia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Wykorzystujemy je przy czyszczeniu elementów architektury wykonanych z wszelkiego rodzaju szkła. System jest ekologiczny, wydajny i przynosi niewiarygodne rezultaty.

Urządzenia przeznaczone do czyszczenia posadzek i wykładzin są kompaktowe i wszechstronne, a także kompatybilne z szerokim asortymentem do czyszczenia, szorowania, polerowania kamienia i prania dywanów. Pływająca głowica gwarantuje całkowity kontakt pada/szczotki z czyszczoną powierzchnią, co pozwala na równomierne, wydajne czyszczenie niemalże każdej powierzchni bez ograniczeń. 

Używane przez nas polerki to sprzęt do zadań specjalnych. Spektakularny efekt lustrzanego połysku jest możliwy nawet na starym betonie. Wytrzymała konstrukcja, cicha praca oraz ultra wysokie obroty w połączeniu z brakiem konieczności użycia środków chemicznych tworzą idealne urządzenie, które oszczędza czas i pieniądze.

Odkurzacze plecakowe posiadają wysoką wydajność w najbardziej wymagających sytuacjach. Są niezwykle skuteczne w usuwaniu drobnych pyłów i stałych cząstek, przy niskim nakładzie kosztów i wysiłku operatora. To możliwe dzięki wyjątkowej sile przepływu powietrza i atestowanym filtrom HEPA. Używane przez nas odkurzacze otrzymały Złoty Certyfikat – najwyższe wyróżnienie w przemyśle czystości.

Jesteśmy przekonani, że połączenie kompetencji naszych pracowników i profesjonalnych innowacji technologicznych zaowocuje najwyższym poziomem czystości, a tym samym optymalnym zadowoleniem naszych Klientów.